قالب سازی سنگ مصنوعی و …

/قالب سازی سنگ مصنوعی و …
  • طراحی قالب های صنعتی مختلف با توجه به مصرف در صنایع متفاوت

در 10 سال اخیر تغییرات و پیشرفت های قابل ملاحظه ای در بخش طراحی و مدلسازی و ساخت انواع قالب های صنعتی اتفاق افتاده است. بخش عمده ای از قطعات صنعتی و مصرفی پلاستیک با ساخت قالب های تزریق انجام می شوند.

استفاده از تکنیک های جدید برای طراحی و تولید قطعات زیبا و با دوام با توجه به نیاز بازار و مشتری از اهمیت خاصی برخوردار است.

سعی کرده ایم در طراحی قالب ها و قطعات صنعتی در بخش های زیر فعال باشیم قالب سازی:

  • طراحی و مدلسازی و ساخت انواع قالب های تزریق در صنایع مختلف از قبیل ساختمان و بتن، بسته بندی و غذایی، برق و الکترونیک و …

در زمینه ساخت قالب های تزریق در بخش ساختمانی و تولید قطعات بتنی تاکنون قالب های زیادی با هدف تولید انواع قالب های بتنی ساخته ایم. استفاده از فرمول های جدید و بروز بای تولید انواع قطعات بتنی با کیفیت و رنگ خاص  زیبا به ما این امکان را می دهد با استفاده از قالب های کامپوزیتی ساخته شده به روش تزریق محصول بتنی با کیفیت و دوام بالا داشته باشیم .

همچنین در بخش طراحی و ساخت قالب های تزریق تخصصی در صنایع با دقت و ظرافت بالا سعی می کنیم از نرم افزارهای طراحی بروز و دانش خود بهره کافی را ببریم.

  • طراحی و مدلسازی و ساخت انواع قالب ها و قطعات وکیوم فرمینگ

از مزایای استفاده از روش وکیوم فرمینگ امکان تولید قطعات بزرگ و پیچیده می باشد و هزینه ساخت قالب های مادر وکیوم در مقایسه با قالب های تزریق بسیار مناسب تر می باشد.

  1. ساخت انواع قالب ها و قطعات بزرگ لوازم خانگی
  2. ساخت انواع قالب ها و تولید قطعات بتنی و سنگ مصنوعی
  3. ساخت قالب های صنعتی وکیوم برای تولید قطعات با مصارف خاص

از مزایای قالب های وکیوم فرمینگ امکان تولید قطعات با پیچیدگی بالا و همچنین زمان مناسب برای ساخت قالب می باشد.

ساخت انواع قالب های بتنی برای تولید مبلمان شهری از قبیل نیمکت، گلدان و فلاور باکس و قالب های خاص برای ساخت المان های خاص شهری از قابلیت های روش فرمینگ است. امروزه با افزایش دانش در تولید بتن های با طرح اختلاط ویژه می توان قالب هایی طراحی کرد و ساخت که با بتن های اصلاح شده در نهایت محصولی با زیبایی بالا و همچنین دوام بمراتب قابل مقایسه با سنگ های طبیعی تولید نمود. سعی داریم با تیکه به دانش و تجربه ای که در این مسیر کسب کرده ایم و همچنین با ایده های نو و خلاقانه ای که از بازار و مشتریان خود می گیریم راهکار و روشی حتی المکان مناسب در پیش روی مشتریان خود قرار دهیم و فارغ از اینکه محصولی جدید را با همکاری با بازار خلق کنیم در این مسیر تجربه خود نیز روز به روز افزایش دهیم.